Menu
eFirmy
Menu
Logowanie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Polityka cookies
Warunki Umowy 
Pomoc
Kontakt
Czym się zajmujemy?
Zamknij
Zapewniamy kompleksową obsługę prawną. Kancelaria udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe, prowadzi sprawy przed Sądami i innymi organami władzy publicznej.
kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Komorowski Nowy Dwór Mazowiecki.
Godziny otwarcia:
Pon - Pt
8:00 - 17:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne
Formy płatności
Karty Visa
Karty MasterCard
Gotówka
Przelew
Marki i specjalizacje

Nasza kancelaria prawna zajmuje się wieloma zagadnieniami z różnych dziedzin prawa. Oferujemy fachową pomoc prawną, opartą na naszej wiedzy, a także na wzajemnej współpracy i zaufaniu. Nasze zalety to uniwersalność i umiejętność dopasowania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeśli więc mają Państwo przed sobą sprawy, których nie można uniknąć (o podział majątku, rozwody, o władzę rodzicielską, sprawy cywilne itd.), zapraszamy do konsultacji z adwokatem.

Produkty i usługi

Oferujemy naszym Klientom kompleksową pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa cywilnego, z uwzględnieniem prawa handlowego i gospodarczego oraz prawa rodzinnego, nadto szeroko rozumianego prawa administracyjnego, a także prawa pracy, z uwzględnieniem zastępstwa procesowego w sporach wynikłych w tym zakresie. Ponadto Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa karnego i w sprawach o wykroczenia. Przedmiotem działalności Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych i osób prowadzących działalność gospodarczą, a w tym zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i administracyjnych, świadczenie pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, z uwzględnieniem zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Mapa dojazdu
Warszawska 3A
05-100 Nowy dwór mazowiecki
woj. Mazowieckie
Słowa kluczowe
adwokat, kancelaria adwokacka, mecenas, adwokat Nowy Dwór Mazowiecki, ,
Krzysztof Komarowski Kancelaria Adwokacka Adw. Krzysztof Komarowski
Warszawska 3A
05-100 Nowy dwór mazowiecki
Mazowieckie
Opinie klientów
Średnia ocena:
user-icon
klient napisał(a):
26 września 2016
polecam
user-icon
S. napisał(a):
26 września 2016
fachowa obsługa
Dodaj opinię:
Twoja opinia:
Podpis:
Ocena
Opublikuj opinię
Chcesz poznać reklamę w E-Firmy?