Menu
eFirmy
Menu
Logowanie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Polityka cookies
Warunki Umowy 
Pomoc
Kontakt
Czym się zajmujemy?
Zamknij
Branża
Szkoły - podstawowe i gimnazja
Lokalizacja
Gładka 31
Mapa dojazdu
Gładka 31
02-172 Warszawa
woj. Mazowieckie
Szkoła Podstawowa TE VIZJA Warszawa Ochota
Gładka 31
02-172 Warszawa
Mazowieckie
Opinie klientów
Średnia ocena:
user-icon
Lenka napisał(a):
9 kwietnia 2021
Podstawówka na bardzo wysokim poziomie, a przy okazji nie jest tu wcale sztywno, o to się trochę bałam wybierając prywatną szkołę. Jest tu nawet taka rodzinna atmosfera muszę przyznać, córka bardzo dobrze czuje się w szkole i lubi tu wracać.
user-icon
Kaja M. napisał(a):
10 marca 2021
Wybrałam głównie ze względu na lokalizacje, łatwy i szybki dojazd do szkoły. No ale drugi raz wybrałabym Te Vizje, nawet jakbym miała i kilka innych szkół znacznie bliżej. Szybko mnie kupiła jak zobaczyłam ile moje dziecko takich typowo dodatkowych rzeczy może robić w ramach właśnie nauki w tej szkole. Ja mam spokój bo nie musze nic poza szkołą organizować.
user-icon
Ola Wysocka napisał(a):
14 lutego 2021
Polecamy tą szkołę z całego serca, z tego względu, że nauka wszystkich przedmiotów, jak i nauka angielskiego jest tutaj na bardzo wysokim poziomie, a nie ukrywam, że na tym mi zależało. Poza tym bardzo fajna atmosfera, która sprawia, że dziecko chętnie chodzi na wszystkie zajęcia. Nie mamy żadnych zastrzeżeń!
user-icon
Julia napisał(a):
23 stycznia 2021
Muszę przyznać, że dwójka moich dzieciaków uczęszcza do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Wybierałam szkołę ze względu na duży nacisk na język angielski i absolutnie się nie zawiodłam. Dzieci również bardzo chętnie chodzą na wszystkie zajęcia i są zadowolone. W szkole panuje fajna atmosfera, co jeszcze bardziej zachęca dzieciaki do nauki.
user-icon
Amanda napisał(a):
19 grudnia 2020
Do tej szkoły uczęszcza moje dziecko i dziecko mojej siostry. Wybierałam szkołę ze względu na duży nacisk na język angielski i absolutnie się nie zawiodłam. Dzieci również bardzo chętnie chodzą na wszystkie zajęcia. Nauczyciele świetnie radzą sobie z materiałem i z nauczaniem dzieci. Nawet w tym ciężkim okresie.
Dodaj opinię:
Twoja opinia:
Podpis:
Ocena
Opublikuj opinię
Chcesz poznać reklamę w E-Firmy?