Menu
eFirmy
Menu
Logowanie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Polityka cookies
Warunki Umowy 
Pomoc
Kontakt
Czym się zajmujemy?
Zamknij
Branża
Szkoły - podstawowe i gimnazja
Lokalizacja
› Gdańsk
Piekarnicza 16b
Mapa dojazdu
Piekarnicza 16b
80-126 Gdańsk
woj. Pomorskie
Szkoła Podstawowa Te Vizja Gdańsk
Piekarnicza 16b
80-126 Gdańsk
Pomorskie
Opinie klientów
Średnia ocena:
user-icon
Zofia Gloc napisał(a):
12 kwietnia 2021
Pierwszy rok jak na razie i oby dalej tak było. Mimo iż rok pandemiczny to szkoła fajnie dba o wszystko, o prawidłową edukacje dzieci, tak żeby jak najmniej były poszkodowane. Za to plus i to bardzo duży. Tak to pełno fajnych zajęć, kół naukowych no i co, czekamy na powrót do normalności.
user-icon
rozalia napisał(a):
15 marca 2021
Wysyłając tu dziecko mam spokojną głowę o to, że jest tu dobrze pilnowana, nic się córce nie stanie i będzie spędzać tu miło czas. A z takich większych zalet to na pewno to jak szkoła dba o edukacje dzieci. Dużo takich potrzebnych zajęć, matematyki, angielskiego. Już mogę powiedzieć, że o maturę raczej nie będę musiała się bać ;)
user-icon
Basia napisał(a):
15 lutego 2021
Ogólnie wybór tej prywatnej szkoły był bardzo dobrym rozwiązaniem ze względu na zaangażowanie nauczycieli i na to, że każde dziecko traktowane jest w indywidualny sposób. Do tego bardzo dobry program nauki, jeśli chodzi o naukę języka angielskiego. Kładzie się tutaj bardzo duży nacisk na naukę języka angielskiego. Jest też oczywiście dobre podejście do każdego dziecka.
user-icon
Kornelia3 napisał(a):
25 stycznia 2021
Moje dziecko jest w drugiej klasie, więc daje mi to już możliwość oceny Te Vizja. Co podoba mi się najbardziej? Przede wszystkim odpowiedni rozwój mojego dziecka oraz realizowanie rozszerzonego programu. Języki obce również są na wysokim poziomie, więc jestem pewna, że w przyszłości dziecko za wybór szkoły podziękuje :)
user-icon
Karina napisał(a):
16 grudnia 2020
Dziecko aktualnie rozpoczęło 2 klasę, więc daje mi to już możliwość oceny Te Vizja. Co podoba mi się najbardziej? Przede wszystkim odpowiedni rozwój mojego dziecka oraz realizowanie rozszerzonego programu. Mam nadzieję, że dalej będzie tak super!
Dodaj opinię:
Twoja opinia:
Podpis:
Ocena
Opublikuj opinię
Chcesz poznać reklamę w E-Firmy?