Menu
eFirmy
Menu
Logowanie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Polityka cookies
Warunki Umowy 
Pomoc
Kontakt
Czym się zajmujemy?
Zamknij
czym się zajmujemy?

JAKO e-firmy.net.pl Rozpoczęliśmy działalność w 2014r.
Reklamuj się i pozyskuj nowych klientów za naszym pośrednictwem.

 

            Stworzyliśmy dynamicznie rozwijający się serwis o prostej i przejrzystej konstrukcji oraz ogólnopolskim zasięgu. Wyszukiwarka którą stworzyliśmy jest źródłem informacji na temat firm działających w Polsce.Ten kto chce mieć szybki i skuteczny dostęp do informacji oraz danych o podmiotach gospodarczych znajdzie zawsze to czego chce.

            Działalność jaką prowadzimy pod nazwą e-firmy z siedzibą w Gdyni  umożliwia wypromowanie usług oraz produktów przedsiębiorcom działającym na polskim rynku. Aktywnie wspieramy każdego polskiego przedsiębiorce dając możliwość stworzenia obszernej prezentacji na temat każdej działalności.Obecnie na rynku jest ponad 2mln firm oferujących produkty/usługi. Internet stał się miejscem w którym użytkownicy szukają  firm z którymi mogą nawiązać kontakt jak również potencjalnych kontrahentów z którymi mogą nawiązać długą  współprace.Naszą misją jest ''łączenie kupujących ze sprzedającymi''. Jesteśmy pośrednikiem między klientem a przedsiębiorcami. Jesteśmy po to aby zaspokoić potrzeby każdego klienta który wejdzie na nasz serwis.

 

Jesteś lekarzem?

 

Mechanikiem?

 

Masz sklep spożywczy?

 

         

To bez znaczenia. Prowadzisz działalność i na pewno zależy Ci na tym aby wypromować swoją firmę w największym nośniku jakim jest internet. Niezależnie od tego czym się zajmuje Twoja firma oraz jaki jest jej profil......zawsze będzie potrzebować reklamy dzięki której podniesie nie tylko swoją wiarygodność  ale również pomoże dotrzeć do każdej osoby szukającej usługi/produktu jaki możesz dla niej stworzyć.

Współpraca z Nami to krok do przodu w kierunku rozwoju Twojej pozycji na rynku. Przekonaj się i sam sprawdź jak będzie działać Twoja reklama.

 

Dzięki informacji w naszym serwisie użytkownik znajdzie następujące informacje o Twojej firmie:    

W naszej bazie odnajdziecie Państwo następujące informacje:
 

pełna nazwa firmy
ulica i numer lokalu
kod pocztowy
nazwa miejscowości
nazwa województwa
numery telefonów stacjonarnych, faksów i komórkowych
adresy e-mail
adresy stron www
branż
szczegółowy opis działalności przedsiębiorstwa

zdjęcia oraz wideo

 

Oferta współpracy zostaje zawsze dopasowana do każdej działalności indywidualnie dzięki pomocy specjalisty ds. rekalmy internetowej.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do Katalogu e-firmy.net.pl zapraszamy do:
wypełnienia formularza kontaktowego
kontaktu z naszym przedstawicielem pod numerem tel.+48533974442
napisania wiadomości email kontakt@e-firmy.net.pl

 

Chcesz poznać reklamę w E-Firmy?