Menu
eFirmy
Menu
Logowanie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Polityka cookies
Warunki Umowy 
Pomoc
Kontakt
Czym się zajmujemy?
Zamknij
Branża
Adwokaci
Lokalizacja
› Radom
Piłsudskiego 9/3
Godziny otwarcia:
Pon - Pt
8:00 - 18:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne
Promocje
Prowadzę obsługę prawną jednostek administracji rządowej i samorządowej oraz podmiotów gospodarczych. Bez ograniczeń terytorialnych przyjmuję pełnomocnictwa do reprezentacji osób fizycznych, osób prawnych i innych podmiotów w postępowaniach administracyjnych i przed sądami powszechnymi. Uczestniczę w mediacjach, negocjacjach, sporządzam opinie prawne, projekty umów i pism procesowych.

Praktykę zawodową doskonalę na płaszczyźnie prawa cywilnegogospodarczegorodzinnego,administracyjnego oraz karnego (wybrane zagadnienia tj. przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, wiarygodności dokumentów, mieniu, obrotowi gospodarczemu, obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi).   

 
O nas

Adwokat Grzegorz Kaczmarek - jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, tytuł magistra uzyskałem w 1991r. W latach 1992 - 1996 odbywałem aplikację adwokacką, po ukończeniu, której i uzyskaniu wpisu na listę adwokatów zostałem członkiem Zespołu Adwokackiego Nr 1 Radomiu. Od 1999r. zawód adwokata wykuję prowadząc indywidualną kancelarię. Od 1992r. jestem syndykiem wpisanym na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Radomiu i prowadziłem wiele postępowań upadłościowych. W latach 1995-1997 z ramienia Wojewody Radomskiego prowadziłem likwidacje przedsiębiorstw państwowych.

Mapa dojazdu
Piłsudskiego 9/3
26-610 Radom
woj. Mazowieckie
Słowa kluczowe
adwokat, kancelaria prawna, kancelaria adwokacka, prawnik, kancelaria prawnicza, reprezentacja w sądzie, kancelaria, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo karne, sprawy spadkowe, porady prawne, doradztwo prawne, obsługa prawna, podział majątku, sprawy cywilne, spadki, testament,
Kaczmarek Grzegorz Kancelaria Adwokacka
Piłsudskiego 9/3
26-610 Radom
Mazowieckie
Opinie klientów
Średnia ocena:
Dodaj opinię:
Twoja opinia:
Podpis:
Ocena
Opublikuj opinię
Chcesz poznać reklamę w E-Firmy?